W dniach 23-25.10.2019r. uczniowie klasy III aT z wychowawczynią Katarzyną Geszcz i opiekunem p. Michałem Pietrzykiem wyjechali na trzydniową wycieczkę w Tatry organizowaną przez Turystyczne Biuro OMNITUR. Wyjazd miał na celu zapoznanie uczniów z przyrodą tatrzańską oraz z historią Zakopanego i Tatr. Po dotarciu do Zakopanego zwiedziliśmy Wielką Krokiew, Kościół na Krzeptówkach, cmentarz na Pęksowym Brzysku ze Starym Kościółkiem oraz wpadliśmy koniecznie na Krupówki. Dzień zakończyliśmy wizytą w Izbie Regionalnej w Murzasichlu. Następnego dnia całodniowe wyjście z przewodnikiem tatrzańskim w góry. Swoimi wrażeniami dzieliliśmy się na wieczornym ognisku.Ostatniego dnia jeszcze raz poszliśmy do TPN. Przez cały pobyt w górach towarzyszyła nam przepiękna, ciepła, słoneczna pogoda.