11 lutego 2020 r. z okazji Dnia Ochrony Danych Osobowych i Dnia Bezpiecznego Internetu odbyło się spotkanie młodzieży z pracownikami Powiatowej Komendy Policji w Tomaszowie Mazowieckim
(Zespół d/s. Nieletnich i Patologii, Wydział d/w z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją). Tematem spotkania było propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu do zasobów internetowych, bezpieczeństwa online oraz promocja pozytywnego wykorzystania internetu przez młodzież. Oprócz spotkania z przedstawicielami policji w szkole odbywały się lekcje, prezentowane były plakaty wykonane przez uczniów poświęcone tej tematyce. Na korytarzach, w każdym dostępnym miejscu można było przeczytać o zagrożeniach płynących z internetu oraz sposobach jak się przed nimi zabezpieczyć.