20 lutego czyli w tak zwany „Tłusty czwartek” młodzież z ZSP nr 3 i wychowankowie Bursy już po raz trzeci współorganizowali zabawę karnawałową dla uczniów Szkoły Podstawowej w Specjalnym Ośrodku Szkolno -Wychowawczym.
Dla naszych młodszych koleżanek i kolegów przygotowaliśmy atrakcje w postaci konkursów i zabaw ruchowych. Ponieważ zabawa miała charakter balu kostiumowego nagrodzono także dzieci, które miały najciekawsze kostiumy. Nagrody w postaci słodyczy, maskotek, malowanek, piłek i innych zabawek ufundowali uczniowie z naszej szkoły oraz zaprzyjaźnionego ZSP nr 1.
Nad dobrą zabawą czuwali Dj Łaszki (Kacper Laszkiewicz z klasy IV c T z ZSP nr 3) oraz Dj Hubertus (Antek Jagieliński z ZSP nr 1). Całość imprezy koordynowały panie Ela Mrozicka i Kasia Geszcz.
Dziękujemy za pomoc w przeprowadzeniu zabawy i opiekę nad dziećmi uczennicom z klas: I b Tp, I b T, I b BS oraz dziewczętom z Bursy.