Zarządzenie nr 41/2019 ŁKO
z 31 stycznia

w sprawie ustalenia terminów przeprowadzania
postępowania rekrutacyjnego,
postępowania uzupełniającego,
a także składania dokumentów
przez absolwentów szkół podstawowych i absolwentów
dotychczasowych gimnazjów

Wykaz terminów kursów zawodowych dla klas II i III
w roku szkolnym 2018/2019

STYPENDIA XL

Harmonogram egzaminu potwierdzającego
kwalifikacje w zawodzie 2018/2019
Egzamin pisemny technikum (pobierz)
Egzamin pisemny BS (pobierz)
Egzamin praktyczny Technikum (pobierz)
Egzamin praktyczny SP (pobierz)
Egzamin praktyczny BS (pobierz)

Informacje dla kandydatów
do publicznych
szkół
ponadpodstawowych
i ponadgimnazjalnych
w postępowaniu rekrutacyjnym
na rok szkolny 2019/2020.

zobacz więcej...

MATURA 2018/19

egzaminów maturalnych 2019

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów rok2019/konkursjp218 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

• Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów gora2014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

• Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów wigilia2014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

• Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów brd oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

• Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów szlachetna2014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

• Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów ciasto2014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

• Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów liscie oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

• Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów miasto44 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Sukces uczennicy Klaudii Wieczorek z klasy III c ZSZ Branżowej Szkoły I stopnia nr 3 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Mazowieckim.

Dnia 16 kwietnia  2019 r. w Bełchatowie odbył się Wojewódzki konkurs "Najsprawniejszy w zawodzie 2019" zorganizowany przez Łódzką Wojewódzką Komendę OHP, w którym brała udział Klaudia Wieczorek, uczennica klasy III c ZSZ.
Udział Klaudii został uwieńczony sukcesem, uczennica zajęła III miejsce w kategorii fryzjer.

Targi Edukacyjne w Opocznie '2019

11.04.2019 r. przedstawiciele ZSP nr 3 im. Jana Pawła II z TM wzięli udział w "Opoczyńskich Targach Pracy i Edukacji" w Opocznie.

W dniu 12 kwietnia 2019 r. na Cmentarzu Wojennym przy ul. Smutnej w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się obchody 79. rocznicy Zbrodni Katyńskiej. Zgromadzeni oddali hołd i uczcili w ten sposób pamięć Polaków pomordowanych w Katyniu, Miednoje, Starobielsku, Ostaszkowie i Kozielsku.

Naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy złożony z uczniów klasy II a T oraz uczniowie klasy III c ZSZ pod opieką wicedyrektora szkoły Pana Dariusza Piotrowskiego.

10.04.19. Grupa młodzieży naszej szkoły pod opieką p. Elżbiety Miloradović i ks. Mariusza Turczyńskiego wyruszyła do Łodzi na spotkanie ewangelizacyjne: Arena Młodych. Pomysłodawcą i organizatorem tego wydarzenia był - już po raz drugi - abp Grzegorz Ryś. Tegoroczne spotkanie młodych oparte zostało o fragment Ewangelii opowiadający o spotkaniu Jezusa z Samarytanką przy studni Jakuba. Przypowieść tę przybliżał młodzieży w niezwykle interesujący sposób ksiądz arcybiskup. Gościem honorowym spotkania był prof. Jacek Moll, wybitny kardiochirurg dziecięcy z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki, który podzielił się z zebranymi swoim doświadczeniem pracy i doświadczeniem wiary. Każdy z uczestników otrzymał pierścień imitujący pierścień tumski, wydobyty przez archeologów w Tumie, a datowany na XII wiek. Tegoroczna Arena Młodych zgromadziła kilka tysięcy uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Przy jej organizacji pracowało 400 wolontariuszy, ciekawą oprawę muzyczną zapewnił zespół "Mocni w Duchu". Było to niezwykłe, perfekcyjnie przygotowane spotkanie młodych chrześcijan, które zapewne na długo zostanie w naszej pamięci.