TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ
2023/2024
W dniach 18-19.01. w hali sportowej ZSP nr 3 odbył się turniej piłki nożnej halowej o Mistrzostwo naszej szkoły. Do rywalizacji przystąpiło 13 klas:1 Ba, 1Ta, 1Tb, 2Bc, 2Bd, 2Ta1, 2Ta2, 2Tb, 3Tb, 4Ta, 4Tb, 5Ta, 5Tb
W czwartek drużyny rywalizowały ze sobą w trzech grupach systemem „ każdy z każdym”. Awans do piątkowego finału zapewniły sobie dwa najlepsze zespoły z grup:
Do dalszego etapu rozgrywek awansowały: 1Tb, 2Bc, 2Ta1, 2Tb, 5Ta, 5Tb. W piątek 19 stycznia 6 klas z eliminacji zagrało w grupie finałowej „każdy z każdym”.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
2Bc – I miejsce
2Tb – II miejsce
1Tb – III miejsce
5Ta – IV miejsce
5TB – V miejsce
2Ta – VI miejsce
1Ta, 3Tb, 4Tb – VII-IX miejsce
1Ba, 2Bd, 2Ta, 4Ta – X-XIII miejsce
Najlepszym strzelcem turnieju został Kacper Chudy zdobywając 14 bramek.
Rocznica wybuchu powstania styczniowego
W poniedziałek, 22.01.2024 r., klasy ZSP nr 3 uczestniczyły w lokalnych obchodach 161. rocznicy wybuchu powstania styczniowego. Na początku wszyscy wzięli udział w uroczystej Mszy Świętej w Sanktuarium Świętego Antoniego, a następnie przeszli na Skwer Powstańców, gdzie złożono kwiaty przed obeliskiem poświęconym bohaterom narodowym.
Nad uczniami opiekę sprawowali nauczyciele: p. M. Walasik, p. K. Geszcz oraz p. M. Pawłowski.
Dnia 17.01.2024 odbyły się finały Mistrzostw w CS2.
Pierwsze miejsce zajęła drużyna TooWavy w składzie:
Igor Piesak – 5Tap
Krzysztof Rybiński – 5Tap
Jakub Wojdyła – 5Tap
Hubert Stępień – 3Bc
Bartek Jagodziński – 4Tb
Drugie miejsce zajęła drużyna Majowa_East_Coast, w składzie:
Patryk Kuścik – 3Ta
Filip Szewczyk – 3Ta
Maciej Król – 3Ta
Kacper Kuta – 3Ta
Sviatoslav Ponomarov – 3Ta
Trzecie miejsce zajęła drużyna Klub_Szcześliwej_Starosci, w składzie:
Maciej Jeleń – 2Ta
Tomasz Bukowski – 2Ta
Bartek Swarbuła – 2Bd
Jakub Liman – 2Bd
Jan Świderek – 3Bc
Zwycięzcom gratulujemy!
Organizatorami mistrzostw byli uczniowie z klasy 5Tbp – Maciej Filicha, Tobiasz Ciesielski, Patryk Kapelan, od strony nauczycieli: Pani Katarzyna Osiadacz.