
PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW
21 listopada w hali sportowej ZSP 3 odbyły się półfinały wojewódzkie w piłce ręcznej chłopców. Na zawodach spotkały się trzy drużyny walcząc o zakwalifikowanie się do turnieju wojewódzkiego. Nasz zespół nie zawiódł i pokonał wszystkich rywali. ZSP 3 – I LO Opoczno 9:3, ZSP 3 – PCKZiU Bujny 9:3. Zwycięstwo w zawodach rejonowych dało nam szansę reprezentowania powiatu tomaszowskiego w zawodach wojewódzkich, które odbędą się 27 listopada w Hali Relax w Piotrkowie Tryb. Gratulujemy uczniom i życzymy sukcesów w następnych turniejach.
SPOTKANIE Z PSYCHOLOGIEM
PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW
13-17 listopada 2025 r. odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Chłopców. Nasz zespół reprezentowali uczniowie: Starzyński Mikołaj, Zbiciak Dawid, Kamiński Dawid, Chudy Kacper, Gwiazda Oliwier, Kowalczyk Tomasz, Tarczyński Konrad, Jeleń Maciej, Kaczmarek Kacper, Golec Oskar, Gruszczyński Wiktor, Lewandowski Adrian i Olczyk Igor. Opiekunem drużyny jest p. Waldemar Juszczak. Pierwszego dnia turnieju zespół rozegrał trzy spotkania z ZSP 2 wygrywając 13:5, z LO Thomas 14:1 oraz z LO II wygrywając 15:2. Nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce w grupie. W poniedziałek 17 listopada odbyły się finały powiatowe i walka o medale. W pierwszym meczu ZSP 3 wygrało z ZSP 8 13:4, a następnie w pojedynku o złoty medal pokonało I LO 9:4 zajmując pierwsze miejsce w powiecie i szansę reprezentowania powiatu tomaszowskiego w zawodach rejonowych.


















